Log ind Opret konto
🔥 EXCLUSIVE OFFERS · Cobra Casino

Log ind på Cobra Casino | Sikker adgang til din konto

Current OffersBonusserVIP
OFFER EXPIRES IN
00
HRS
:
15
MIN
:
00
SEC
$500 Welcome Bonus — Claim Now
Claim Before It Expires →
100%Welcome Bonus
+100Free Spins
DailyReload Offers
VIPLoyalty Program
DKLicensed
EXCLUSIVE PROMOTIONS 2026
Current Bonuses at Cobra Casino

# Log ind på Cobra Casino | Sikker adgang til din konto Cobra Casino tilbyder danske spillere en omfattende velkomstpakke designet til at maksimere din indledende bankroll. Din første indbetaling matches med 100% bonus op til €1.000 plus 250 gratis spins fordelt over to dage. Den anden indbetaling giver 50% bonus op til €1.000 med 50 ekstra gratis spins, mens din tredje indbetaling belønnes med 125% bonus op til €600. Alle bonusser kræver en 40x omsætningskrav før tilbagetrækning. Hvis du foretrækker live casino-spil, kan du kræve 100% bonus op til €300 ved hjælp af koden LIVE. For højrollers er der månedlige bonusser på 50% op til €1.000 to gange pr. måned med VIP50-koden. Cobra Caisno opereres af Novatrix SRL under licens 0000002 fra Tobique Gaming Commission og sikrer sikker og ansvarlig spilleerfaring.

Claim Your Bonus → See All BonusserRead Review

Current Offers

Below you will find all currently active promotions at Cobra Casino. Each offer has its own terms — check the minimum deposit, wagering requirements and eligible games before claiming.

✓ Verified Active Offers

Current Promotions at Cobra Casino

6 Active Offers
New Players
$500
+ 100 Free Spins
Welcome Bonus
100% match on first deposit. Sports rollover. Min $21.
Claim Now
Returning Players
Reload
Every Deposit
Reload Bonus
Earn bonuses on every subsequent deposit. One per deposit.
Claim Now
Free Play
$500
Max Win Per Wager
Free Play Bonus
Straight wagers, teasers, parlays. Max 200/1 odds. Sports only.
Claim Now
P2P Transfer
$300+
Fees Covered
P2P Transfer Bonus
Transfer fees covered on P2P transfers of $300+. Sports rollover.
Claim Now
Contest
$500
Max Withdrawal
Contest Winnings
One-time withdrawal up to $500 for contest winnings.
Claim Now
Parlay Bonus
$100K
Max Parlay Payout
Parlay Bonus
Maximum parlay payout of $100,000 per ticket. All sports.
Claim Now

Bonus Terms

Terms Cobra Casino?

Wagering requirements determine how many times you must bet your bonus before withdrawing winnings. All rollover must be completed through sports wagers.

How Wagering Works at Cobra Casino Important
Rule Details Status
Eligible Bets Sports wagers only — straight bets, teasers, parlays ✓ Counts
Casino / Live Dealer Casino games, live dealer, and horse racing excluded ✗ Excluded
Free Play Max Win Free play wagers capped at $500 winnings per wager $500 Cap
One Bonus Per Deposit Only one promotion allowed per deposit, per person Enforced
Min Deposit Minimum $21 required to activate any promotional offer $21 Min

Full bonus breakdown at Cobra Casino

The table below summarises all available bonus types at Cobra Casino, including maximum values, wagering conditions and minimum deposit requirements for each offer.

All Bonuses & Promotions at Cobra Casino Updated 2026
Bonus Value Wagering Min Deposit Validity
Første indbetaling bonus100% op til 8 kr + 250 gratis spins40x20 kr2 dage
Anden indbetaling bonus50% op til 8 kr + 50 gratis spins40x20 kr7 dage
Tredje indbetaling bonus125% op til 600 kr40x20 kr14 dage
Highroller bonus50% op til 8 kr (2x pr. måned)40x300 kr14 dage
Live Casino velkomstbonus100% op til 300 kr40x20 kr14 dage
Fødselsdagsbonus100% op til 150 kr40xFørste indbetaling2 uger
Don't miss out
Claim your Cobra Casino bonus today
18+ · Spil ansvarligt
Get My Bonus →

FAQ

Hvad er den nøjagtige velkomstbonus på Cobra Casino for første indbetaling?+
Cobra Casino tilbyder 100% bonus op til €1.000 plus 250 gratis spins på første indbetaling. Bounssen kræver minimum €20 indbetaling. De 250 gratis spins gives som 125 spins dagligt i 2 dage på Book of Ganesha eller Chicken Rush. Kræver 40x omsætning før udtag.
Hvordan fungerer Cobra Casinos VIP-program med udtaksgrænser?+
Cobra Casino har fem VIP-niveauer med forskellige daglige/ugentlige/månedlige udtaksgrænser. Serpent-niveau: €500/dag, €2.500/uge, €10.000/måned. King Cobra (højeste): ingen standardgrænser. Progressive jackpots betales fuldt uden grænsebegrænsninger. Kryptoniveauer konverteres via Coinbase-kurser.
Kan jeg få bonus på anden og tredje indbetaling på Cobra Casino?+
Ja, Cobra Casino tilbyder anden indbetaling-bonus på 50% op til €1.000 plus 50 gratis spins, og tredje indbetaling-bonus på 125% op til €600. Begge kræver minimum €20 indbetaling og 40x omsætning. Gratis spins gives på Fortune Chests eller alternative Bgaming-spil.
Hvilke lande er blokeret for Cobra Casino-kontiene?+
Cobra Casino blokerer spillere fra 40+ lande inklusive USA, Canada, UK, Rusland, Polen, Belgien, Sverige og andre jurisdiktioner. Svenske spillere tillades spilletid, men ingen bonusser eller VIP-fordele. Kontrol via land-restriktioner udløser kontolukning og indskudsbeslagelagning.
Hvad er processen for kontoudtog på Cobra Casino?+
Cobra Casino behandler udtagsanmodninger inden for 72 timer efter godkendelse. Minimumudtag €20, maksimum afhænger af betalingsmetode. KYC-verifikation påkrævet: gyldigt foto-ID adressebevis, betalingsmetodeverifikation. Bankoverfører tager 3 bankdage; gebyrerne påløber muligvis via tredjeparts banker.
Hvordan undgår jeg bonusmisbrug og kontolukning på Cobra Casino?+
Cobra Casino straffer bonusmisbrug ved at konfiskere gevinster og lukke kontoen. Undgå: store indsatser på høj-varians spil, indsatsreduktion efter storsejre, flere kontier, forsinkelse af spilrunder til efter omsætningskrav, VPN-brug. Maksimal indsats under bonus: €5. Overhold 40x omsætningskrav.