Log ind Opret konto
🎁 WELCOME BONUS · Cobra Casino

Log ind på Cobra Casino | Sikker adgang til din konto

Welcome Bonus $500 Bonusser+100 Oversigt100% Match
100%Match Bonus
$500Max Bonus
+100Free Spins
35xWagering
30 daysValidity
🎁 WELCOME BONUS 2026
Claim Your Cobra Casino Welcome Bonus

# Log ind på Cobra Casino | Sikker adgang til din konto Cobra Casino tilbyder en omfattende spilleoplevelse med sikker loginadgang til din personlige konto. Fra det øjeblik du logger ind, får du adgang til et vareret udvalg af spillemuligheder designet til forskellige præferencer og budgetter. Platformen understøtter multiple betalingsmetoder, herunder EUR, USD, BTC, ETH og andre kryptovalutaer, hvilket giver dig fleksibilitet ved dine transaktioner. Når du opretter din konto, kan du udnytte Cobra Casinos DA Bonus-program med en først indbetaling på minimum 20 EUR og maksimum 1.000 EUR, som matcher din indbetaling med 100% bonus plus 250 gratis spins. Hver bonus har en 40x omsætningskrav, hvilket betyder, at dine gevinster er tilgængelige efter at have opfyldt disse betingelser. Cobra Casino's server-logfiler sikrer retfærdighed i alle spil, og kundesupport er tilgængelig til at besvare dine spørgsmål omkring bonusser, indbetaling og kontoverifikation.

Claim $500 Bonus → All Promotions Read Review

What is the Cobra Casino welcome bonus?

Cobra Casino offers new players a 100% match welcome bonus up to $500, plus 100 free spins on your first deposit. The bonus is credited automatically — no promo code required. Below are the key numbers you need to know before claiming.

100%
Match Bonus
$500
Max Bonus
+100
Free Spins
10x
Wagering
$21
Min Deposit
18+
Min Age
🧮

Bonus Calculator

Move the slider to see exactly what you get at Cobra Casino
Your deposit amount $100
$21$500
💰 $100 Bonus Amount
🎯 $200 Total to Play
🎰 100 Free Spins
🎲 $160 Slots Value

All available bonuses at Cobra Casino

Beyond the welcome bonus, Cobra Casino offers several ongoing promotions for both new and returning players. Each bonus type has its own value, wagering requirements and minimum deposit. Always read the full terms before claiming any offer.

All Bonuses & Promotions

Updated 2026
Bonus Value Wagering Min Deposit Validity
Første Indskud Bonus100% op til 1.000 kr + 250 Gratis Spins40x20 EUR2 dage
Anden Indskud Bonus50% op til 1.000 kr + 50 Gratis Spins40x20 EUR7 dage
Tredje Indskud Bonus125% op til 600 kr40x20 EUR14 dage
Live Casino Velkomstbonus100% op til 300 kr40x20 EUR14 dage
Sportsbog Velkomstbonus100% op til 100 kr + 50 Gratis Spins40x20 EUR7 dage
Highroller Bonus50% op til 1.000 kr40x300 EURHele måneden

How to Claim

Claiming your Cobra Casino welcome bonus is straightforward. Follow these four steps to activate your bonus and start playing with extra funds.

How to Claim

1
Register or Login

Create a new account at Cobra Casino or sign in to your existing account.

2
Make a Qualifying Deposit

Deposit a minimum of \$21 to trigger your welcome bonus. Use a payment method registered in your name.

3
Bonus is Credited Automatically

Your \$500 bonus and 100 free spins are credited automatically after deposit confirmation.

4
Complete Terms

Wager 10x the bonus amount on sports bets. Casino, live dealer and horse racing do not count toward rollover.

Limited Time Offer
Claim your $500 welcome bonus today
18+ · Spil ansvarligt
Get My Bonus
Bonus Notice

Bonus terms, wagering requirements and eligible games at Cobra Casino may change at any time. Always read the full T&C before claiming any offer. All bonus decisions and wagering activity are entirely your own responsibility.

FAQ

Hvor meget kan jeg få i bonus ved mit første indskud på Cobra Casino?+
Du får 100% bonus op til €1.000 plus 250 gratis spins ved dit første indskud. Minimuimndskud er €20. De 250 gratis spins gives som 125 per dag i 2 dage på Book of Ganesha eller Chicken Rush. Du skal omsætte bonussen 40 gange før du kan hæve pengene.
Hvad er omsætningskravet for Cobra Casino bonusser?+
Alle indskudsbonus fra Cobra Casino kræver 40x omsætning. Det betyder, at hvis du får €100 i bonus, skal du spille for €4.000 før du kan hæve din bonus og gevinster. Gratis spins fra VIP-program har 25x omsætning, mens cashback har 3x omsætning.
Kan jeg få bonus på mit tredje indskud på Cobra Casino?+
Ja, Cobra Casino tilbyder 125% bonus op til €600 på dit tredje indskud. Minimumindskud er €20. Dette er den tredje del af velkomstpakken efter første og andet indskud. Omsætningskravet er 40 gange bonusbeløbet.
Hvor lange er Cobra Casino free spins gyldige?+
Free spins fra Cobra Casino kan aktiveres inden for 3 dage efter modtagelse. Når de er aktiveret, har du 7 dage til at bruge dem. Dine gevinster fra free spins er også gyldige i 7 dage. Hvis tiden udløber, mister du bonus og gevinster.
Hvad er maksimalt dagligt hævningsbeløb på Cobra Casino?+
Daglige hævningsgrænser afhænger af dit VIP-niveau. Ved VIP-niveau 0 (Serpent) er maksimum €500 per dag. Ved Viper er det €750, ved Python €1.500, ved Anaconda €3.000, og King Cobra-medlemmer har ingen standardgrænser. Progressive jackpot-gevinster udbetales fuldt ud uden at påvirke limiterne.
Hvor lang tid tager det at få udbetalt fra Cobra Casino?+
Cobra Casino sigter på at behandle hævninger inden for 72 timer efter godkendelse. Bankoverførsler behandles normalt inden for 3 arbejdsdage. Tiden afhænger af din betalingsmetode og verifikationsstatus. Din identitet skal bekræftes før hævning, hvilket kan tage ekstra tid.